gencdiyaliz forum
BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - Yazdırılabilir Sürüm

+- gencdiyaliz forum (http://www.gencdiyaliz.com/forum)
+-- Forum: GENÇ DİYALİZ FORUMUNA HOŞ GELDİNİZ (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: CAFE-TANISMA (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Konu: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM (/showthread.php?tid=5)

BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - fantastic - 07-08-2006 04:23 AM

arkadaslar ilk olarak ben forum ve site kurucusu volkan korkmaz 1979 dogumluyum 2005 yilinda mersin unv. grafikten mezun oldum 2 yildan beri diyalize girmekteyim suan balıkesirdeyim.Hayatimiz diyalizle biraz zorda olsa sonucta hayat devam ediyor.bende diyalizde 4 saatimi bile degerlendirirek resim yaparak ve daha sonrada evde bilgisyarla gelistirirek devam ediyorum..Ayrica organ bagisi konusunda mücadele etmekteyim.diyaliz net teki yazimi buradan ulasabilirsiniz galerime buradan olusabilirsBURADAN
Ulasabilirsiniz.

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - gülümse - 11-10-2006 07:53 PM

selam arkadaşlar,ben 1978 ankara doğumluyum.kırşehir gazi ünüv.meslek yüksek okulu muhasebe 1.sınıf terkSmile) sağlık sorunları yüzüden gidemedim.2,5 sene diyalize girdim.1997 de nakil oldum.şuan çalışıyorum ve okuyorum dışardan.a.ö fakültesi işletmede.sizleri böle azimli güçlü mücadeleci gördükçe inanın çok mutlu oluyorum.

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - fantastic - 11-10-2006 09:03 PM

sevgili gülümse aramiza hosgeldin,nakil olduğuna sevindim umarim ömür boyunca mutlu ve sağlıklı olursun,organ nakli bölümündede deneyimlerini insanlara tavsiye etmen gereken şeyleri bizlerle paylaşabilrsin,sevgilerimizle Smile

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - gülümse - 11-10-2006 09:10 PM

teşekkürler fantasticvolk,9 yıllık tecrübelerimi vakit buldukça sizlerle paylaşacamSmile

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - yucelko - 12-13-2006 02:30 AM

merhabalar arkadaşlar 1975 kocaeli doğumluyum 2.5 senedir diyalize giriyorum ve şu an organ bekliyorum tüm arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum kolaylıklar gelsin

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - fantastic - 12-13-2006 05:27 AM

yucelko aramiza hosgeldin umarim en kısa zamanda organ bulunur,nelere kaydoldun bugune kadar izmirde birçok merkez var doku testlerini ve epikiriziini götürererk kolayca sıraya girebiliyorsun,umarim hersey gönlünce olur,forumdada diyalizle ililgili veya hayatla ilgili katılımlarini bekleriz sevgilerimle aramiza hosgeldinSmile

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - yucelko - 12-16-2006 05:52 AM

sağolasın fantasticvolk organ nakli için istanbul çapa ve antalya akdeniz üniversitesine kayıt oldum izmirede kayıt olmayı düşünüyorum önerin için sağolasın inşallah hepimiz organ buluruz kalın sağlıcakla

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - codewriter - 01-17-2007 12:58 AM

Selam millet; 1977 Ankara doğumluyum, 2002 de diyalize başladım, 2004 Ocak'ta nakil oldum ama nakilli böbrekte de primer hastalığım yeniden nüksetti Sad(FSGS). Halen çatpat ilaçlarla idare ettirmeye çalışıyorum. 2 yıllık Turizm Otelcilik mezunuyum, İktisat 2. sınıf öğrencisiyim.Aslında bankacıyım ama, Bankacılığı  kazandığım sene diyalize başlamam nedeniyle kayıt yaptıramadım. Şu an ise başvurduğum yerlerden netice beklemekteyim. Diyalizde olan arkadaşlara dirayetli olmaları ve en yakın zamanda böbrek nakillerinin gerçekleşmesi, nakilli arkadaşlara da emanetlerine iyi bakmaları temennilerimle  . . .Smile  
Olmaya devlet cihanda bir nefes sihhat gibi . . .
Sağlıcakla kalın, şimdilikToungue
...codewriter ...

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - fantastic - 01-18-2007 08:20 AM

codewriter : abi aramiza hosgeldin,gecmis olsun iste hayat nerden nereye,senin gibi mücadele eden birseyler yapan,yilmayan arkadaslari aramizda görmek gercekten cok güzel,burdaki iki cümlen bile diger arkadaslara umut olacaktir,umarim hersey gönlünce olur abi,imzanda cok iimis,gercekten dünyadki en önemli hazine bu saglik :)bizler o hazineyi kaybetsekte birgün o hazineyi tekrar kazanacagimiza inaniyoruz,insallah Hersey herkesin gönlünce olur,aramiza hosgeldin foruma katiliimlarini bekliyorum abi sevgilerimle
volkan

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - emos24 - 01-18-2007 09:05 PM

selam arkadaşlar hepinize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum sizin bu yazılarınızı okudukça bu azminizi gördükçe çok mutlu oluyorum.bende 4 yıllık dializ hastasıyım halkla ilişkler ve reklamcılık bölümünde okuyorum dializle birlikte sürdürmeye çalışıyorum ama bırakmayı hiç düşünmedim ne kadar zor olsa da. kesinlikle pes etmek yok dialize girdikten sonra anladım ki hayat bizim için yeni başlıyor bu bir sınav belki bizler için,inanıyorum ki bizler bu sınavı eninde sonunda kazanacağız yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim. HAYATA KARŞI HEP DİRENÇLİ OLALIM......ve de deneyimlerimizi paylaşalım.

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - beyfatih - 02-02-2007 01:46 AM

SEVGİLİ KADER ARKADAŞLARIM BEN 12 YILLIK DİYALİZ HASTASIYIM.4 YILIM NAKİLLİ OLARAK GEÇTİ.3 YIL PERİTON DİYALİZİ VE SON 4 YILDIRDA HEMODİYALİZ YAPMAKTAYIM. BU SÜRE İÇİNDE PEK ÇOK ARKADAŞLIKLARIMIZ OLDU.HAYATTAN KOPMADAN YAŞAMAK İÇİN DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR.BİZDE BOLUDA BİR GRUP ARKADAŞLA BİRLİKTE DERNEĞİMİZİ KURDUK.AMACIMIZ BİZLERİN YAŞAMIŞ OLDUĞU SIKINTILARI ÇEKMEMELERİNİ SAĞLAMAK VE ONLARA YARDIMCI OLABİLMEKTİR.ANCAK BU KONUDA ÇOK YALNIZ KALDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM.ÖZELLİKLE HASTA ARKADAŞLARIMIZIN BİZLERLE İRTİBATA GEÇMELERİNİ İSTİYORUZ.AİLELERİDE BU KONULARDA ÇOK DUYARSIZ DAVRANIYORLAR.DERNEK OLARAK BİZLERE ULAŞMALARI İÇİN DAHA NE YAPMAMIZI BEKLİYORLAR.DAYANIŞMA İÇİNDE OLURSAK DAHA İYİ VE KALİTELİ HİZMET ALACAĞIMIZI VE BUNUN SONUCUNDADA YAŞAM SÜREMİZİN UZAYACAĞINI BİLİYORUM.BEN BU DERNEĞİN BAŞKANLIĞINI YAPMAKTAYIM.BENİ TANIYAN HERKESE SELAM EDERİM.HEPİNİZ KENDİNİZE İYİ BAKIN.SEVDİKLERİNİZLE DAHA YAPACAK ÇOK ŞEYLERİNİZ OLDUĞUNU UNUTMAYIN.HAYATA KÜSMEYİN.BU İKİ GENÇ KARDEŞİMİZ GİBİ SİZLERDE BİR ŞEYLER YAPMAYA GAYRET EDİN.ETRAFINIZDAKİ HASTA ARKADAŞLARI TOPLAYIN.HERKESE ALLAHTAN ACİL ŞİFALAR DİLERİM.FATİH BEYHAN
BOLU BÖBREK VE DİYALİZ HASTALARI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BOLU
TEL+FAKS:0 374 2170105
GSM:0 533 4484691
E-MAİL:fatih.beyhan@gmail.com

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - fantastic - 02-03-2007 08:39 PM

Beyfatih aramiza hosgeldin abi herzamn yanindayiz seninde destegin ve katkilarin icin tesekkurler aramiza hoşgeldin tekrar,forumda duyurular ekleyebilir ilgili bölüme konu açabilirsin sevgilerimle gecmis olsun tüm boludaki arkadaslara selamlar bekleriz herkeziSmile

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - kadeniz - 02-21-2007 11:03 PM

iyi günler arkadaşlar ben de 2yıl periton diyaliz ve 2005 te nakil oldum
2 yıllık yüksekokuldaydım bıraktım erciyes herkeze acil şifalar demekten
başka bişey yapamıyoruz karadenizden selamlar

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - fantastic - 02-22-2007 04:21 AM

gecmis olsun kadeniz,umarim hersey gonlunce olur,biraktigin okuluda devam edip,yada daha da ii yerlere gelmeni umarim,buyuk gecmis olsun umarim hayat boyunca saglikli ve mutlu olursun aramiza hosgeldinSmile

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - girdap - 03-19-2007 12:18 AM

Merhaba Ben Erhan
İzmitliyim
16 yıldır Diyalizle yaşamımı sürdürüyorum
Tüm Böbrek hastalarına Allah'tan acil şifalar diliyorum
Kimse ümidini yitirmesin
Tanışmak isteyen arkadaşlara açığım...Unutmamalıyız ki sorunlar,paylaştıkça azalırken,Sevinçler de paylaşıldıkça çoğalırlar...

Shy

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - pismaniye41 - 04-13-2007 02:13 AM

merhabalar arkadaşlar ben 13 yıldır diyalize giriyorum izmitliyim herkese geçmiş olsun her zaman gülümseyinSmile))

merhaba - angela - 04-16-2007 02:19 AM

selam.. aranıza yeni katıldımm.. aslında eskiyim hastalık bakımından Smile ama sitede yeniyim malum... ben de 1978 ankara doğumluyum.. 1998 senesinden beri bu hastalıkla mücade veriyorum.. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih - Coğrafya fakültesi Sinoloji (çin dili) mezunuyum.. hala ankarada yaşıyorum.. İnsanın her ne kadar dostları olsa da, böyle bir hastalığı onu yaşayanlarla paylaşmak daha rahatlatıcı oluyor diye düşünüyorum.. aynı hayat zorluklarını paylaşan arkadaşlarıma her konuda yardıma hazırım.. sizden gelecek mesajları bekliyorum.. sevgilerimle... sağlıklı ve mutlu kalın.. Wink

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - fantastic - 04-16-2007 02:59 AM

aramiza hosgeldin angele Smile uzun zaman olmus seninde basliyali seni kıdemin yuksek bayagiSmile hersey ragmen üniversite mezunu olmandan hayati birakmadigin mücadele ettigin ve bundan sonrada ne olursa olsun devam edecegini görebiliyorum,evet insan kendisi gibi insanlarla daha yakin seyleri paylasabiliyor,arkadaslarimda çogu kendi dertlerinde ve tam olarak anliyamiyorlar,neyse aramiza hosgeldin foruma katilimlarini bekliyoruz sevgilerimle Smile

hoşbuldum.. - angela - 04-18-2007 07:43 PM

hoşbuldum sevgili site yöneticim Big Grin hastalık bakımından kıdemli olduğumdan bana her konuda fikir danışabilir eleştirebilirsiniz sevgili dostlarım.. bu arada sevgili site yöneticim, çizimlerini beğendim.. web sayfanı ziyaret ettim çok güzel çizimler var beğendim.. böle devam Wink

RE: BİRBİRİMİZİ TANIYALIM - fantastic - 04-19-2007 10:22 AM

Alıntı:hoşbuldum sevgili site yöneticim Big Grin hastalık bakımından kıdemli olduğumdan bana her konuda fikir danışabilir eleştirebilirsiniz sevgili dostlarım.. bu arada sevgili site yöneticim, çizimlerini beğendim.. web sayfanı ziyaret ettim çok güzel çizimler var beğendim.. böle devam
eyvallah sagol senin gibi insanlari aramizda görmek ne mutlu bize :)foruma katilimlarini deneyimlerini bekliyoruz sende yeni konu acip yeni seyler yazabilrsin sevgilerimle Smile