Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uyelerımız lutfen okusun
Yazar Mesaj
fatih Çevrimdışı
Forum yöneticisi

Karma Puanı: 10
uyelerımız lutfen okusun
[b
arkadaslar ben artık  ben yazmaktan bıktım ya buraya yazı yazıyoruz ya okuyan yok yada okuyupta okumamazlıktan gelenler var ya dedıkkı
bızım sıtemız oyle dını konuların sıyası konuların asırı derecede paylasıldıgı  bır forum degıl ama bazı arkadaslarımız hala bu konuları yazmaya devam edıyoır vede uyelerımız arasında catısmaya donusuyor o yuzden manevıyat bolumu kapatılmıstır bundan sonra lutfen dıkkat edelım sevgılerle sıte yonetımı adına fatıh [/b]
09-27-2008 04:48 AM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
ALP Çevrimdışı
Super Moderator

Karma Puanı: 14
RE: uyelerımız lutfen okusun
fatih demiş ki[b
arkadaslar ben artık  ben yazmaktan bıktım ya buraya yazı yazıyoruz ya okuyan yok yada okuyupta okumamazlıktan gelenler var ya dedıkkı
bızım sıtemız oyle dını konuların sıyası konuların asırı derecede paylasıldıgı  bır forum degıl ama bazı arkadaslarımız hala bu konuları yazmaya devam edıyoır vede uyelerımız arasında catısmaya donusuyor o yuzden manevıyat bolumu kapatılmıstır bundan sonra lutfen dıkkat edelım sevgılerle sıte yonetımı adına fatıh [/b]

TEŞEKÜRLER FATİHCİM ,UYARILARIN İÇİN . TÜM GENÇ DİYALİZ AİLESİDE SİTE YÖNETİMİNİN SÖZLERİNİ DİNLEMESİ VE GEREKTİĞİ GİBİ HAREKET ETMESİNİ İSTERİM ,GEREKEN ÖZENİ GÖSTERELİM LÜTFEN ,SİTE ANA SAYFASINDAKİ  BİZ KİMİZ YAZISINI HER ZAMAN DİKKATE ALALIM, SAYGILARIMLA ;   Biz kimiz  
Gencdiyaliz Sitesi para kazanmak için kurulmuş ticari kaygılarla yapılmış bir site Değildir,Tamamiyle türkiyede organ bağışını çoğaltmak ve bizler gibi ülkemizdeki Diyaliz hastalarına Destek olmak için açılmıştır,Ana misyonumuz paylasimdir,sitedeki bütün materyaller izin alınmak suretiyle kullanima aciktir,bu yolda mücadele eden bize destek olan bütün üye ve dostlarımıza gönülden teşekkur ederiz sevgilerle Volkan Korkmaz http://www.gencdiyaliz.com

ALP/YAKUP;AKIL, "sadece bize sunulan seçeneklerle yetinmeyip, bunların dışında da çözüm bulabilmektir..."
(En son düzenleme: 09-28-2008 04:45 AM ALP.)
09-27-2008 05:52 AM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
28haziran Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 1
ya çok şükür fatih abi sende olmasan site iyice elden gidecek valla içim şişti hep o konuları görmekten site amacından sapıyodu valla çok sağolasın
09-27-2008 06:05 AM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
semerkand/hasan Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 11
ben hasta da ol sa manevı duygularımla bir nevze olsun ferahlerdım anladımkı dınını seven buyoldada mutluluğu yakalayabilen bır insan olarak gucume gitti helebıde dinim islam olan guzel dinime bu sekilde site elden gidicek gibi sözlerle sankı bız burda vatan hayını gıbı karsılanmak gucume gıttı benı bu yazımdan sonra atarsanız bile gucume gıtmez hersey için tsk ler guzel bılgıler edındım all,ah hepinizden razı olsun iyi arkadstınız beninm için konumunuz dinizin dinimize karsı nesekilde yaklastıysanız genede alah arzı olsun anlasılıyorki hastalarımız rahatsız olmuş haklılar demeki kendilerıne göre işllah bundansonra siteniz elden gitmez tum arkadslarımıza alah en kısa zamanda böbrek nasıb olur salıklarına kaldıkları yerden devam ederler onlar bunu haketıler tekrar tsk ler böyle guzel bisetenin devamı için basarılar basarıların devamı için durmak yok yola devam işllah

Adımlarımızın gittiği yere, kalbimiz varmıyor gibi...

Gözlerimizin değdiği yere, gönlümüz dokunmuyor gibi...

Yürü ama ruhun geride kalmasın!

Öyle u/yan ki güneş senden sonra u/yansın....
09-27-2008 09:51 AM
ALP Çevrimdışı
Super Moderator

Karma Puanı: 14

BU SİTE, ORGAN BAĞIŞINI ARTIRMAK VE DİYALİZ HASTALARINA DESTEK AMACIYLA AÇILMIŞTIR .KİMSENİN DİN VE VİCDAN HÜRRİYETİNEDE KİMSE KARIŞAMAZ VE YAŞADIGI İNANÇLARINDAN DOLAYIDA SUÇLANAMAZ, DİNİMİZDE KİMSENİN TEKELİNDE DEĞİLDİR, İNAÇ HUSUSU ALLAH'LA KUL ARASINDADIR ,ÜLKEMİZ CEŞİTLİ MEZHEPLERİN VE DİNLERİN BULUNDUGU BİR YAPIYA SAHİPTİR, DİN ANAYASAMIZDA LAİKLİKLE GÜVENCE ALTINDADIR.(Laiklik, Türk ulusunu olusturan bireylerin dinsel inanışlarına, vicdan özgürlüklerine karışmamak, bu haklarını güvence altına almak, devlet yönetiminde herhangi bir dinin referans alınmamasını ve devletin dinler karşısında tarafsız olmasını savunan prensiptir. )  BU HUSUSLARI DİKKATE ALDIĞIMIZDA SONUÇ ORTADADIR , SİTE YÖNETİCİLERİMİZ VE ÜYELERİMİZi KİMSENİN SUÇLAMAYA HAKKIDA YOKTUR .SAYGILARIMLA .

ALP/YAKUP;AKIL, "sadece bize sunulan seçeneklerle yetinmeyip, bunların dışında da çözüm bulabilmektir..."
(En son düzenleme: 09-28-2008 04:37 AM ALP.)
09-27-2008 03:43 PM
Gülsen Çevrimdışı
Özel Üye

Karma Puanı: 15
semerkand/hasan demiş kiben hasta da ol sa manevı duygularımla bir nevze olsun ferahlerdım anladımkı dınını seven buyoldada mutluluğu yakalayabilen bır insan olarak gucume gitti helebıde dinim islam olan guzel dinime bu sekilde site elden gidicek gibi sözlerle sankı bız burda vatan hayını gıbı karsılanmak gucume gıttı benı bu yazımdan sonra atarsanız bile gucume gıtmez hersey için tsk ler guzel bılgıler edındım all,ah  hepinizden razı olsun iyi arkadstınız beninm için konumunuz dinizin dinimize karsı nesekilde yaklastıysanız genede alah arzı olsun anlasılıyorki hastalarımız rahatsız olmuş haklılar demeki kendilerıne göre işllah bundansonra siteniz elden gitmez tum arkadslarımıza alah en kısa zamanda böbrek nasıb olur salıklarına kaldıkları  yerden devam ederler onlar bunu haketıler tekrar tsk ler böyle guzel bisetenin devamı için basarılar basarıların devamı için durmak yok yola devam işllah

Hasan Kardeşim neden bu kadar alınıyorsun kimse kimseye birşey demiş değil.Sitede dini konulara fazla ağırlık verilince site amacından sapıyor kastedilen buydu.Yoksa hepimiz dinimizi diğer insanlardan daha yoğun yaşayan başımızdan hastalık geçmiş yada halen hasta olan insanlarız.. Dini konuları paylaşmaya karşı değiliz ama abartılması için uygun site burası değil.O Tip siteler var oralarda bu paylaşımları yapmak daha doğru olur.

Bu kandil gününde böyle şeyler yazarak kimseyi kırmayalım istersen..Kimsede seni kırmak istemedi.Alınganlık gösterme..Onlarda seni seven bilen insanlar böyle yaparak hepimizi ve kendinide üzersin!!

Benim tanıdığım bildiğim kardeşim ablasını ve başkalarını kırmaz, üzmez ve sitede hepberaber kaldığımız yerden devam ederiz..

Sen yoktun, ben yalnız kalmayı öğrendim,
Acıya duvar gibi durmayı öğrendim,
Kaybolmuş bir dilin sözcükleri gibi
Köksüz, bağsız durmayı öğrendim

Vazgeçtiysem hep sağanak yağışlarından
Vazgeçtiysem bitmek bilmez kışlarından
Korkma kimseye ödenecek borcum yok
YOKSAYMAYI BEN SENDEN ÖĞRENDİM!!!
09-27-2008 06:10 PM
28haziran Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 1
ya ne alakası var hasan vatan haini falan site elden gidiyo derken ben amacından sapıyo demek istedim sitenin amacı bişeyler paylaşmak ama sağlık adına dertlerimiz adına bişeyler paylaşmak son zamanlarda maşalla her yerden kopyala yapıştır konular kimse bşieyler paylaşmak derdinde değil çoğu konulara sende farkediyosundur yorum bile yapılmıyo insanlar öyle konulara nasıl yorum yapsın ki ben bu siteye önceden girdiğimde merakla ne eklenmiş diye bakardım şimdi merak etmiyorum çünkü hergün aynı şeyler bu sana dair edilmiş bi laf değil eğer manevi olarak rahatlamak istiyosan bunu herkes kendi başına yapabilir burda yazı yazmakla olcak iş mi bu alla aşkına bütün gün nettesin manevi olarak rahatlamak istersen bunu her yerden sağlayabilirsin ben burda böyle konular görmekten memnun değilim seninde dediğin gibi benide böyle konuştum diye atacaklarsa atsınlar herkes sağlıcakla kalsın
09-27-2008 07:58 PM
gülümse Çevrimdışı
Seçici Üye

Karma Puanı: 3
Evet son zamanları site farklı konularla gündeme geliyor.buranın amacı diyaliz hakında ve transplantasyon hakkında bilgi alıverişi yapmak.tecrübelerimizi arkadaşlarımızla paylaşmak..birbirmize moral olmak..sağlıktan öte başka yazılar ağırlıklı olunca insan ister istemez bi süre sonra sıkılıyor..islamla ilgili yazılara zaten gereken sitelerden bakıyoruz..sürekli bu sitede bu gibi yazıların paylaşılması gencdiyaliz sitesini amacından uzaklaştırıyor.Ayrıca burda kişisel olarak bi uyarı yapmamış site yöneticimiz..kimse alınıpta işi farklı boyuta getirmesin...genel bir uyarı yapılmış..yeri geliyor arkadaşlarla burda şakalaşıyoruz oda birbirmizize moral olmak için gülümsetebiliyosak ne mutlu..değişik konularda paylaşıyoruz..ama bunları yaparkende dozunu kaçırmamaya çalışıyoruz tabi...bazı şeylerin ayarını bilmessek tadı kaçar..herşeyi ayarında dozunda yapalım..hiç paylaşılmasın demiyorum yanlış anlaşılmakta istemyorum.. ama yerinde ve zamanıda olursa daha güzel olacağına inanıyorum..saygılar,

Kalbin kan ağlasada ''Gülümse'' inadına...
09-27-2008 08:19 PM
FANİ Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 10
MERHABA ARKADASLAR.BURDA HEDEF GOSTERILEN INSANLARDAN BIR TANESIDE BENIM HERHALDE .HASAN KARDESIME % 100 KATILIYORUM.BUNDAN SONRA SITEYE YAZI ATMAYACAGIM.MERAK ETMEYINIZ .SEVINEBILIRSINIZ.SIZLER ''GELSIN GELSIN KIM GELSIN OYUNLARI OYNAMAYA DEVAM EDINIZ''HAYAT SADECE OYUN VE EGLENCEDEN IBARET DEGILDIR.USTAD NECIP FAZIL NE GUZEL SOYLEMIS:
SÖZDE ISLAM!
BIR FERDI BIR FERDINE KAYNAMAZ.
BIZLER BIRBIRIMIZE KENETLENIP DAHA IYI KAYNASACAGIMIZA,BIRBIRIMIZDEN UZAKLASIYORUZ.
BU SITE SAYESINDE GUZEL ARKADASLARIM OLDU .BEN YINEDE HEPINIZIN MUBAREK KADIR GECESINI TEBRIK EDIYOR,ALLAHA EMANET OLUNUZ DIYORUM .
HEPINIZE SAGLIKLI HUZUR DOLU BIR YASAM DILIYORUM.

''YAR'DAN GELEN CEFAYA SEFA DEMEYEN VEFA EHLI DEGILDIR''
''MEVLANA''
09-28-2008 02:04 AM
fantastic Çevrimdışı
Site yöneticisi

Karma Puanı: 17
Arkadaşlar biz farkli din ve inançtan hatta inanmayan insanlarıda düşünerek tartışma olmasin diye bu tip konulari kapatalim diyoruz ama yine tartişmalar sürüyor.
İslam konusu çok ince bir konu,lütfen aklınızdan bu sitenin bir inanç formu değil ve başka insanların inançlar konusunda farkli düşünebileceği hatta inanmama gibi bir durumu olabileceğini unutmayın.
Tabi bizde insanları bir arada toplamak isteriz,ama farkli durumlar olabilir bunu unutmayın.Bu platformun amacı sağlıktır,tabiki manevi konularda olsun istedik,bende hatta sağlık üzerine manevi açıdan konular ekledim,
ayni sekilde diğer üyelerinde eklediğini biliyorum ancak daha farkli konular olduğu ve tartışmalar olabileceği için maneviyat bölümü şimdilik kapatılmıştır.
Alıntı:MERHABA ARKADASLAR.BURDA HEDEF GOSTERILEN INSANLARDAN BIR TANESIDE
LÜTFEN konuyu sürdürmeyelim kimsenin hedef gösterildiği yok, seninde sağlık konusunda eklediğin yazilar var
ama bunların dışında dini açıdan benimde dahil eklediğim konular http://gencdiyaliz.com/forum/showthread.php?tid=1067 tartışma yaratabilir.Unutmayalim sitemizde bulunan her hasta müslüman olmaya bilir,başka dinlerden hatta dinsiz insanlarında olabilir.

Kimseye hedef gösterilme yapilmamış üyelerimize nazikçe uyarı yapılmıştır.Bizler birşeyleri hata yaparak deneyerek beraberce ögreniyoruz lütfen bu yüzden ince düşünerek duygusal düşünmeyelim.
YENİ TARTIŞMALAR OLMAMASI İÇİN BU KONU KAPATILMIŞTIR
saygılarımla.....

Hayat paylaştıça güzeldir,ve sanatla dahada güzelleşir...Smile
KURALLAR lTAMAMLAYICI TIP l
l KRONİK HASTALIKLARDA ÇALIŞMA METODU l
(En son düzenleme: 09-28-2008 04:22 AM fantastic.)
09-28-2008 04:18 AM
Konu Kilitli 

Foruma Git:

Bize Ulaşın | gencdiyaliz | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS Beslemesi