Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekrar merhaba:)
Yazar Mesaj
promise89 Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 0
Tekrar merhaba:)
Kardeşler ben eski bir akut böbrek yetmezliği hastasıyım. Şuan böyle bir durumum yok..

Eski açtığım konular burda:

konu1

konu2

Yukarıdada yazdığım gibi hayatımdan böle bişey geçti, hastane odasında açtığım konuyu unutmadım, ve önceki mesajımda yazdığım gibi ölene kdrda unutmıcam..
Burdan hepinize hasta olan olmayan geçmiş olsun diliyorum ve yapabileceğim birşey olursa, odtüde okuyan kardeşiniz olarak,ankara merkezli her zmn yardıma hazırımSmile Tkrar hepinize geçmiş olsun..Smile Sağlıcakla kalın..
(En son düzenleme: 07-27-2012 09:07 AM promise89.)
07-27-2012 08:51 AM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
fantastic Çevrimdışı
Site yöneticisi

Karma Puanı: 17
Cvp: Tekrar merhaba:)
Sevgili levent hayat işte nerden nereye : ) ben senin yerinde olsam hayatım boyuncada spor yapar,stres v.s den kacar sağlıklı yaşamak için elimden geleni yapardım,bu yaşadığın zorluğun hayatın boyunca sana büyük şeyler öğreteceğine eminim.Allah bidaha hastane yolu göstermesin : )) Ankara'ya selam : )

Hayat paylaştıça güzeldir,ve sanatla dahada güzelleşir...Smile
KURALLAR lTAMAMLAYICI TIP l
l KRONİK HASTALIKLARDA ÇALIŞMA METODU l
07-28-2012 07:23 AM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
promise89 Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 0
RE: Tekrar merhaba:)
Cümleten herkese selamlarSmile

Bugün aklıma geldi önceden açtığım konuya bir bakıyım dedim. Üzerinden 3 seneden fazla geçmiş, o dönemde ağlayarak hastane odasından açtığım konuyu unutamam. Bundan sonra unutabileceğimide zannetmiyorum.
Geçen sürede Allaha şükür herhangi bir sağlık problemi yaşamadım. Tabiki sağlığın ne kadar önemli olduğunu anladım. O dönemde hastalıkla birlikte yaşadığım psiklojik sorunlar vardı. Üniversitede uzun süreli kalmıştım, kısmetse bu sene odtüden mezun olucamSmile
Umudunuzu hiçbirzaman yitirmeyin arkadaşlar, unutmayınki yaşadığımız başı şeylerin seçimini biz yapmıyoruz. Yapılacak birşey olursada her zaman yardıma açığım. Görüşmek üzereWink
12-28-2014 09:13 AM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
fantastic Çevrimdışı
Site yöneticisi

Karma Puanı: 17
RE: Tekrar merhaba:)
İyi olmana çok sevindim , gerçekten o yaşadığın zorluklardan hayatın ve sağlığın anlamını bulmuş gözüküyorsun, bundan sonra hayatı birazdaha anlamlı ve güzel yaşayacağına eminim : )))

Kendine çok ii bak aman diyim , böbreklerine bak bidaha bizlerin hayatı zor , ama şükür tabiki : )) Herkesin için hayirli , güzel yıllar dilerim : )

Hayat paylaştıça güzeldir,ve sanatla dahada güzelleşir...Smile
KURALLAR lTAMAMLAYICI TIP l
l KRONİK HASTALIKLARDA ÇALIŞMA METODU l
12-31-2014 01:26 AM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
Mesaj Önizleme 

Foruma Git:

Bize Ulaşın | gencdiyaliz | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS Beslemesi