Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
melek betül
Yazar Mesaj
orhankemal Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 0
melek betül
değerli arkadaşım melek betül nakil olduğunu duymuştum ama daha sonra haber almakta zorlandım ...durumun nedir acaba
02-02-2015 08:59 AM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
Fidan Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 0
RE: yeni nakil oldum
Merhaba arkadaşlar bende salı günü babamdan alınan böbrek ile nakil oldum beni bundan sonra neler bekliyor sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istiyorum
12-13-2015 01:16 AM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
fantastic Çevrimdışı
Site yöneticisi

Karma Puanı: 17
RE: yeni nakil oldum
(12-13-2015 01:16 AM)Fidan demiş ki  Merhaba arkadaşlar bende salı günü babamdan alınan böbrek ile nakil oldum beni bundan sonra neler bekliyor sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istiyorum

Aramıza hoşgeldin çok geçmiş olsun , Öncelikle neden hasta olduğunuzu genetik veya doğuştan yada yanlış ilaç kullanımına bağlı v.s değilse bunu bulmaya çalışın , yüksek tansiyon, yanlış beslenme v.s gibi bunların üzerinde düşünerek yeni hayatınızda daha düzenli ve farkında olarak , egsersiz , doğru nefes v.s yaparak ve stresten kaçınmanızı tavsiye ederim.

Organ nakli ile ilgili deneyim ve ayrıntılar için : http://www.gencdiyaliz.com/forum/forumdisplay.php?fid=5

Hayat paylaştıça güzeldir,ve sanatla dahada güzelleşir...Smile
KURALLAR lTAMAMLAYICI TIP l
l KRONİK HASTALIKLARDA ÇALIŞMA METODU l
12-18-2015 07:06 PM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
Mesaj Önizleme 

Foruma Git:

Bize Ulaşın | gencdiyaliz | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS Beslemesi