Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İDRAR İLE TEDAVİ ( URINE THERAPY )-2
Yazar Mesaj
Gonga Çevrimdışı
Aileden
*****

Mesajlar: 11
Katılım: Apr 2014
Karma Puanı: 0
Mesaj: #1
İDRAR İLE TEDAVİ ( URINE THERAPY )-2
İDRAR İLE TEDAVİ ( URINE THERAPY )-2
----------------------------------------------
İDRAR İÇİNDEKİ BAZI MADDELER :
Alanin, Arginin, Askorbik asit, Allantoin, Amino asitler, Bikarbonat, Biyotin, Kalsiyum, Kreatin, Sistin, DHEA, Dopamin, Epinefrin, Folik Asit, Glükoz, Glutamik asit, Glisin, İnositol, İyot, Demir, Lizin, Magnezyum, Manganez, Melatonin, Metionin, Azot, Ornittan, Pantotenik asit, Fenilalalin, Fosfor, Potasyum, Proteinler, Riboflavin, Triptofan, Tirozin, Üre, Vitamin B6, Vitamin B12, Çinko /

Örneğin, Pergonal insan idrarından yapılan bir doğurganlık ilacıdır.

Bir idrar maddesi olan Urokinase, uyuşturucu olarak kullanılır ve koroner arterlerin blokajını açmak için mucize kan pıhtısı çözücüsü olarak satılır.


Tıbben dünyadaki en iyi nemlendiricilerden biri olduğu kanıtlanan Üre, pahalı kremler ve losyonlarla ambalajlanır.

Bayan Christy hasta oldu.
Çok hasta. Çok uzun süre.
Pelvik inflamatuar hastalık, ülseratif kolit, Chron hastalığı, kronik yorgunluk sendromu, Hashimoto hastalığı, mononükleoz. Ağır böbrek enfeksiyonları, iki düşük, kronik sistit, ciddi candida, endometriozis, adrenal yetmezlik, ciddi kronik kulak ve sinüs enfeksiyonları, gıda ve kimyasal alerjiler vardı.

Ve bunun yarısı değildi. Akla yatkın her tıbbi muayene, ameliyattaki payı ve uyuşturucu vardı - bunlardan bol miktarı. Sonra her türlü alternatif terapiyi denedi. Meksika'da homeopati, otlar, mega vitaminler ve canlı hücre tedavileri. Geleneksel tıbbın başarısızlığa uğramasından sonra kendisi ve kocası, alternatif yaklaşımlarla onu iyi almaya çalışan 100.000 dolardan fazla harcadı. Hiçbir şey başarısız oldu.

Ve bir gün, kocası evlerine, görünüşte garip ve az bilinen doğal terapiyle bireylerin en kötü hastalıklardan bile nasıl kurtulduklarını anlatan küçük bir kitap getirdi. Kısa süre sonra terapiye kendini başladı. Başladığı ilk günden itibaren, iyileştirilemeyen kabızlığından ve sıvı tutucudan hemen hemen anında rahatlama sağladı. Bir hafta içinde şiddetli abdominal ve pelvik ağrı gitti.

Kronik sistit ve maya enfeksiyonları (iç ve dış) çok geçmeden kayboldu ve gıda alerjileri, tükenmesi ve sindirim sorunları tümüyle iyileşmeye başladı.

Birkaç ay sonra soğuk algınlığı, grip, boğaz ağrısı ve yine viral semptomlar kayboldu. Beşinci cerrahından sonra bir avuç dolup düşen saçları kalınlaştı ve parlaktı. Ağırlığı normale döndü, enerjisi ve kuvveti geri döndü. Yaklaşık 30 yıllık durmadan süren hastalıktan sonra, Martha Christy tekrar bir bütün oldu.

Bulduğu bu terapi neydi? Ciddi hasta olan hastaların bu sıkıntılardan komplet remisyona girmesine yardımcı olan bu terapi neydi? Gerçekte ne yaptı?

İşte işte burada. Ağız yoluyla ve tıbbi olarak kendi idrarını tüketmiştir.

KAYNAK : https://www.biomedx.com/urine/
09-27-2017 04:42 AM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
Mesaj Önizleme 


Foruma Git:
Bize Ulaşın | gencdiyaliz | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS Beslemesi