Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diyaliz merkezinden memnun musunuz ?
Yazar Mesaj
fantastic Çevrimdışı
Site yöneticisi

Karma Puanı: 17
Question Diyaliz merkezinden memnun musunuz ?
Diyaliz merkezinden memnun musunuz ? bu konuyla ilgili burada yorum yazabilirsiniz..

Hayat paylaştıça güzeldir,ve sanatla dahada güzelleşir...Smile
KURALLAR lTAMAMLAYICI TIP l
l KRONİK HASTALIKLARDA ÇALIŞMA METODU l
07-08-2006 08:19 AM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
fatih Çevrimdışı
Forum yöneticisi

Karma Puanı: 10
RE: Diyaliz merkezinden memnun musunuz ?
BEN COK MEMNUNUM COK SUKUR BENIM GIRDIGIM YER OZEL DEGIL AMA BELKIDE OZELDEN DAHA DA USTUN HERKEZ ORADA BIZIM ICIN UGRASIYOR NE ARARASINIZ VAR SICAKLIK MI VAR HUZUR FAZLASIYLA GIRGIR SAMATA GULERYUZ FAZLASIYALA EEEEEEE BUNLAR OLDUKTAN SONRA GERİYE NE KALIR ARKADAŞLAR TEK KELIMEYYLE MUKEMMEL
SAMSUN OMÜ DİYALİZ VE ONKOLOJİ MERKEZİ 1 NUMARA
09-17-2007 01:00 AM
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
efeturk Çevrimdışı
Aileden

Karma Puanı: 0
Ben bir sağlıkta okuyan olarak

Özelde girdim ki hala giriyorum memnun değilim bir çok şeye dikkat etmiyorlar ama özel işte göz boyaması yetiyor.

Devlet hastenesinde girdim ki arada tatile gidince giriyorum Onlar kısıtlı imkanlarla ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar

Üniversitede girdim en memnun kaldığım buydu

[Resim: att022425foir7.gif]
VUR DÜNYANIN ÇARKINA VUR VUR ! !
[Resim: ken100lbqt2.gif]
09-23-2007 12:40 PM
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesajı bir cevapta alıntı yap
umuda_yolculuk Çevrimdışı
^^haYat haBeRciSi^^

Karma Puanı: 1
ssk diyalizinde girdim 1 yıl eh..yoksa doktor olmadan çok diyalize aldılar bizi ki bu ne kadar riskli sizde benim kadar biliyorsunuz..biraz benim bilinçli bir hasta olmam işi kurtarıyordu..

özel diyalizde girdim 4 yıl tabi ssk ya göre baya bi iyiydi..temizlik, personel, kan değerlerinizi ya da şikayetlerinizi doktorunuzla rahatca konuşabilmeniz gibi..

nerede girersek girelim önemli olan bize güler yüz olmaları, fazla yemek vermeleri vs değil..tabiki öenmli olan bilinçli olmak..diyalizimiz tam yapılıyor mu, ilaçlarımız zamanında veriliyor mu, kilo takibimiz yapılıyor mu..bunun gibi önemli herşey..

[Resim: sdc10437.th.jpg]
01-03-2008 06:39 AM
fantastic Çevrimdışı
Site yöneticisi

Karma Puanı: 17
Alıntı:ssk diyalizinde girdim 1 yıl eh..yoksa doktor olmadan çok diyalize aldılar bizi ki bu ne kadar riskli sizde benim kadar biliyorsunuz..biraz benim bilinçli bir hasta olmam işi kurtarıyordu..
Ayni seyi bende bir üniversite hastanesinde yaşadım.zaman zamanda baska yerlerde gercekten o 4 saatte insan eli kolu bagli ne yapacagini bilemiyor.,iste ülkemizde bazı seylerin değismesi lazim personeller ve doktorlar kendilerini hastaların yerine koysa daha ii olacagini düsünüyorum....

Hayat paylaştıça güzeldir,ve sanatla dahada güzelleşir...Smile
KURALLAR lTAMAMLAYICI TIP l
l KRONİK HASTALIKLARDA ÇALIŞMA METODU l
01-07-2008 09:55 PM
sair aldatan kusu Çevrimdışı
Aileden

aman hiç sormayın yaa mecbur idare ediyoruz işteee
09-28-2009 10:02 AM
gizlihayran Çevrimdışı
ÖZEL MİNİK ÜYE

Karma Puanı: 13
Cvp: Diyaliz merkezinden memnun musunuz ?
ilk merkezimden de şuanki merkezimden de gayet memnunum.ilk olarak ssk da girdim. ve gayet ilgili bir doktorum tecrübeli hemşirelerim vardı. benim gibi nazlı bir fistülü olan insandan güzel iki damar geliştirdiler. hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. benim nazımı çektiler.bir hemşire damarımı bulabildi diye aylarca ona girdirttirdim. sen girme o girsin diye hemşireleri reddettim. hemşire gelip damarıma girip gidiyordu mesaisi bitiyor olsa bile.yeni merkezimdede son sistem makineler ve malzemeler .gayeeet memnunuum yaniBig Grin

ŞİMDİNİN BİLGİSAYAR MÜHENDİSİSmile
[Resim: 35kq4ar.gif]
HAYATA HER ZAMAN GÜL EN ZOR ZAMANINDADA OLSAN
04-02-2011 11:43 PM
fulya3535 Çevrimdışı
Aileden

(04-02-2011 11:43 PM)gizlihayran demiş ki  ilk merkezimden de şuanki merkezimden de gayet memnunum.ilk olarak ssk da girdim. ve gayet ilgili bir doktorum tecrübeli hemşirelerim vardı. benim gibi nazlı bir fistülü olan insandan güzel iki damar geliştirdiler. hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. benim nazımı çektiler.bir hemşire damarımı bulabildi diye aylarca ona girdirttirdim. sen girme o girsin diye hemşireleri reddettim. hemşire gelip damarıma girip gidiyordu mesaisi bitiyor olsa bile.yeni merkezimdede son sistem makineler ve malzemeler .gayeeet memnunuum yaniBig Grin

acaba bende memnun kalabılecekmıyım merkezımden neyasayacam ne olcak gorecem ızmırde neresı ıyı nere guzel bılmıyorum arastırmadım nasıl arastırmalıyım neye dıkkat etmelıyım arastırdıgımda yazılanlar dogrumudur bılemıyorum ızmırde oturuyoru bana bırınız merkez adı versınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnBig Grin

Ya sen hayatı yaşarsın ya da hayat seni yaşar..Bence Siz hayatı yasayın hayat sızı yasamadan önce....Shy
10-12-2011 05:15 AM
fulya3535 Çevrimdışı
Aileden

(04-02-2011 11:43 PM)gizlihayran demiş ki  ilk merkezimden de şuanki merkezimden de gayet memnunum.ilk olarak ssk da girdim. ve gayet ilgili bir doktorum tecrübeli hemşirelerim vardı. benim gibi nazlı bir fistülü olan insandan güzel iki damar geliştirdiler. hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. benim nazımı çektiler.bir hemşire damarımı bulabildi diye aylarca ona girdirttirdim. sen girme o girsin diye hemşireleri reddettim. hemşire gelip damarıma girip gidiyordu mesaisi bitiyor olsa bile.yeni merkezimdede son sistem makineler ve malzemeler .gayeeet memnunuum yaniBig Grin

acaba bende memnun kalabılecekmıyım merkezımden neyasayacam ne olcak gorecem ızmırde neresı ıyı nere guzel bılmıyorum arastırmadım nasıl arastırmalıyım neye dıkkat etmelıyım arastırdıgımda yazılanlar dogrumudur bılemıyorum ızmırde oturuyoru bana bırınız merkez adı versınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnBig Grin

Ya sen hayatı yaşarsın ya da hayat seni yaşar..Bence Siz hayatı yasayın hayat sızı yasamadan önce....Shy
10-12-2011 05:15 AM
Mesaj Önizleme 

Foruma Git:

Bize Ulaşın | gencdiyaliz | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Mobil Versiyon | RSS Beslemesi